Frankowicze

Masz kredyt w CHF? Pomożemy obalić nieuczciwe zapisy w umowie i zaoszczędzić dla Ciebie
dziesiątki tysięcy złotych.

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w dniu 3 października 2019 r. orzekł, że w zawartych w Polsce umowach kredytu indeksowanego do waluty obcej, „nieuczciwe warunki umowy dotyczące różnic kursowych nie mogą być zastąpione przepisami ogólnego prawa cywilnego„. Natomiast jeżeli „po usunięciu nieuczciwych warunków, charakter i główny przedmiot tych umów może ulec zmianie w zakresie, w jakim nie podlegałyby one już indeksacji do waluty obcej, równocześnie podlegając stopie oprocentowania opartej na stopie obowiązującej w odniesieniu do tej waluty, prawo Unii nie stoi na przeszkodzie unieważnieniu tych umów” – stwierdził TSUE.

Zawiesimy płatność Twoich rat!

Zawiesimy płatność Twoich rat!

Jak działamy?

Jeśli chcesz się pozbyć kredytu powierz nam swoją sprawę a my razem z Pozwem przygotujemy wniosek o tzw: Zabezpieczenie roszczenia czyli zawieszenie rat.

KONTAKT

Kontaktujesz się z nami w dogodnej dla CIebie formie – zadzwoń, wypełnij formularz, zostaw kontakt do siebie.

ANALIZA

Nasz zespół specjalistów bezpłatnie sprawdza, czy w Twoim przypadku możemy unieważnić Twoją umowę.

POZEW

Prawnicy, specjalizujący się w prawie finansowym, wnoszą sprawę do sądu i walczą o zwrot pieniędzy dla Ciebie.

ODBIERASZ PIENIĄDZE!

Po wygranej sprawie, bank wykreśli wpis do hipoteki i zwróci nadpłacone raty.

 

 

Zastanawiasz się już…
na co wydasz swoje odzyskane pieniądze?

Zastanawiasz się już…
na co wydasz swoje odzyskane pieniądze?

Masz kredyt gotówkowy?

Zamień go na kredyt darmowy

Umowy kredytów gotówkowych bardzo często posiadają błędy i są sporządzone z niekorzyścią dla Kredytobiorców, często wprowadzając Klienta w błąd. Banki nadużywają swojej dominującej pozycji nakładając na Kredytobiorcę dodatkowe koszty, których nie powinny pobierać.

UWAGA! Około 80% kredytów posiada błędy dzięki czemu pomożemy Ci uzyskać Sankcję Kredytu Darmowego

Co zyskasz dzięki temu ?

  • bank musi Ci zwrócić prowizję, którą zapłaciłeś
  • bank musi zwrócić Ci odsetki jakie zapłaciłeś do tej pory
  • bankowi nie wolno pobierać od Ciebie żadnych odsetek do końca trwania kredytu, dzięki czemu Twoja rata drastycznie spadnie

W przypadku wcześniejszej spłaty kredytu konsumenckiego kredytodawca powinien proporcjonalnie obniżyć i zwrócić wszystkie koszty takiego kredytu. Taka jest wspólna interpretacja przepisów ustawy o kredycie konsumenckim Rzecznika Finansowego i Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Sankcja darmowego kredytu to pojęcie, które funkcjonuje w odniesieniu do kredytów konsumenckich (dla przypomnienia, kredyt konsumencki to kredyt w wysokości nie większej niż 255 550 zł albo równowartość tej kwoty w walucie obcej, który kredytodawca w zakresie swojej działalności udziela lub daje przyrzeczenie udzielenia konsumentowi). Jest to sytuacja, w której kredytodawcę pozbawia się przychodów, które osiągnąłby udzielając kredytu konsumenckiego, gdyby nie naruszył obowiązków ustawowych.
Innymi słowy mówiąc, 
na podstawie art. 45 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim, w  przypadku naruszenia przez kredytodawcę art. 29 ust. 1, art. 30 ust. 1 pkt 1–8, 10, 11, 14–17, art. 31–33, art. 33a i art. 36a–36c konsument, po złożeniu kredytodawcy pisemnego oświadczenia, zwraca kredyt bez odsetek i innych kosztów kredytu należnych kredytodawcy w terminie i w sposób ustalony w umowie. Zatem nie ponosi kosztów kredytowania, a jedynie oddaje pożyczony kapitał. Aby móc skorzystać z sankcji darmowego kredytu i tym samym pozbawić kredytobiorcę zarobków z kredytu konsumenckiego, muszą zajść ku temu pewne przesłanki.

Pomożemy Ci w odzyskaniu takich opłat jak odsetki, prowizja czy innych opłat.
A to wszystko bez jakiegokolwiek obciążenia finansowego po Twojej stronie.

tel. +48 501 558 010

Grupa Legis Sp z o.o.

Pl. Jagielloński 8, 26-600 Radom

NIP: 7962989064

Zostaw Kontakt a oddzwonimy!

Zgoda na przetwarzanie danych

Polityka Prywatności